5 דרכים להכניס יותר עניין לסקס

מספר מילים

308

קטגוריה: המלצות סקס

5 דרכים להכניס יותר עניין לסקס

המלצות סקס - 5 דרכים להכניס יותר עניין לסקס

לפעמים יחסי המין הופכים להיות משעממים וצריך להכניס קצת דברים חדשים. הפעם הבאנו לכם 5 טיפים לגיוון הנותנים קצת יותר צבע ליחסי המין שלכם.

  1. משחקי כוח (שולט/נשלט) – בין אם תיקח את הצד השולט או הנשלט, זוהי הזדמנות להכיר צד חדש שלכם. לכל אחד יש את הנטייה הטבעית, אבל לפעמים מדליק לשחק דווקא את מה שמנוגד לנטייה הטבעית. השולט צריך לתת פקודות לאישה, או להפך, ולדרוש ציות. וכאשר אין ציות צריך להעניש. מדליק, אבל דורש כישרון משחק והתמסרות לנושא.
  2. משהו דיסקרטי במקום ציבורי – זה אולי מדליק להכניס יד לכוס של חברה שלך בחושך של אולם הקולנוע, אבל היום יש דרכים יותר מדליקות. ישנם צעצועים חשמליים עם שלט רחוק או אפליקציה ואפשר לשחק בהם בעדינות במקומות ציבוריים. אולי לא משהו לעשות בדירות דיסקרטיות בתל אביב , אבל דמיין שלחברה שלך יש צעצוע קטן בכוס בזמן שאתם במסעדה, ואתה משחק בו בעזרת האפליקציה.
  3. משחקי חום/קור – כאשר החברה שלך מוצצת לך אתה מייד מקבל את אותה תחושה חמה ונעימה. אך על מנת לנסות גירוי חדש, מה דעתך לקבל מציצה קרה? ניתן לעשות זאת בקלות בעזרת קוביית קרח בפה. ישנן דרכים שונות להביא תחושות של חום וקור אל יחסי המין. קוביות קרח הן הצורה הפשוטה והמהירה, אך ישנם גם נרות מיוחדים עם שעווה חמה.
  4. רכשו תחפושת קינקית – ניתן בקלות למצוא מגוון אדיר של תלבושות ותחפושות לסקס העונות על כל פנטזיה. תוכלו לרכוש באינטרנט ולבצע רכישה דיסקרטית. זה מייד יעניק לכם תחושה מיוחדת ביחסי המין. תוכלו לנסות לגלוש באתרים המוכרים את הדברים הללו ולראות אל מה אתם מתחברים.
  5. לשחק עם כאב – תחושת עונג וכאב הם דברים מאוד דומים. בסופו של דבר הכל גירוי עצבי, וזוהי הסיבה מדוע אנו יכולים לקבל גירוי מכאב. יכול להיות קצת מוזר בהתחלה, אבל תופתעו אילו תחושות אתם מקבלים. ניתן להצטייד במצבתי פטמות או מצבתי כוס, ואולי אפילו גירוי חשמלי. לא מומלץ להתחיל עם משהו קיצוני. נסו כאב קל, ותראו איך אתם זורמים עם זה.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

סקס גם בגיל השלישי

המלצות סקס

סקס גם בגיל השלישי המלצות סקס - סקס גם בגיל השלישי
thatladydoctor

אנו נוטים לחשוב על סקס כעל פעילות של הדור הצעיר, אך המחקרים מראים כי פעילות מינית טובה בכל גיל. סקס תורם לבריאות הפיזית והנפשית. אך יחד עם זאת איננו יכולים להיות אדישים לכך כי בגיל…

כאשר חם מידי בחדר המיטות

המלצות סקס

כאשר חם מידי בחדר המיטות המלצות סקס - כאשר חם מידי בחדר המיטות
thatladydoctor

לא לכולנו יש מזגן בבית וזה משפיע גם על יחסי המין. אם אתם מתכננים לזיון היום ואין לכם מזגן בבית, כדאי שתקראו את המאמר הבא. אם הזיון שלכם הוא בדירות דיסקרטיות בקריות, אין צורך שתהיו…

מה אומרים הצבעים על הגישה שלכם לסקס

המלצות סקס

מה אומרים הצבעים על הגישה שלכם לסקס המלצות סקס - מה אומרים הצבעים על הגישה שלכם לסקס
thatladydoctor

קמתם בבוקר וניגשתם לארון הבגדים, אך אילו צבעים תלבשו היום. אנו בעיקר מתכוונים להלבשה התחתונה. אולי גבר לא ילבש מכנסיים סגולות לעבודה, והאישה לא תלבש בגדים לבנים כי זה מתלכלך מהר. אבל ההלבשה התחתונה היא…