שפרו את הזיונים עם צעצועי סקס

מספר מילים

299

קטגוריה: המלצות סקס

שפרו את הזיונים עם צעצועי סקס

המלצות סקס - שפרו את הזיונים עם צעצועי סקס

יש הנרתעים מכך שמדברים על שיפור חיי המין. לכאורה זה אולי מרמז שיש לכם בעיה… אבל תרגעו, לא בזה מדובר. תמיד יש מקום לשיפור, ואיננו רוצים להטיל ספק בביצועים שלכם. העניין הוא שסקס יכול להפוך לדבר שגרתי. ברור שאתם רוצים סקס באופן שגרתי, אבל אתם גם רוצים שהוא תמיד ירגיש מיוחד, וזה לא קורה באופן טבעי – צריך להשקיע בכך.

זה טבעי שלאורך זמן תרגישו ירידה בחשק המיני, אותה בת זוג ואותם הדברים הקבועים. בשביל לשפר את חיי המין אתם צריכים גיוון. מצד אחד יש לגוון בבנות הזוג, וכאן אתם יכולים להיעזר בנערות ליווי בירושלים. ובשביל לשפר את יחסי המין עם כל אחת מבנות הזוג, ניתן לצרף צעצועי מין. אלו יכולים להביא חידושים לחדר המינות ולעורר מחדש את התשוקה.

צעצועי מין הם אידאליים למערכות יחסים בהם כבר עשיתם את הכל. אבל אם לא התנסיתם בצעצועי מין אז בוודאי שלא עשיתם את הכל. מעבר לזאת אנו מניחים שעשיתם סקס במקומות שונים והכל כבר חוזר על עצמו.

לשבור את השגרה

צעצועי מין יכולים לאפשר לכם לשבור את השגרה, ועוד הרבה יותר. כך תוכלו לצבוע את יחסי המין שלכם בצבעים חדשים. תוכלו לחוות תחושות חדשות ולחוות רמות חדשות של סיפור. צעצועי המין גם יכולים לתת מענה נקודתי לבעיות שונות איתם אתם מתמודדים.

למשל נשים רבות מתמודדות עם קושי להגיע לאורגזמה, דבר שגם משפיע על הגבר שיכול להרגיש חסר ביטחון. וזה רק מחמיר את הבעיה. אל תראו בצעצועי המין תחרות, אלא בני ברית אשר יכולים לסייע לכם להביא את האישה לאורגזמה מספקת.

צעצועי מין הן לאו דווקא דילדואים ודברים שבהם משתמשים לצורך חדירה או גירוי, הם יכולים לבוא לידי ביטוי גם בתחפושות, מסכות, ציוד קשירה ואביזרים שונים המוסיפים לאווירה ולפנטזיה. גם זהו יכול להיות שינוי משמעותי בחיי המין שלכם.

אל תביישו לבקר בחנויות הסקס, זה מרגיש מביך לפעמים אבל תבינו שזה דבר טבעי ואתם לא היחידים שמבקרים שם. בחנויות הסקס תוכלו לקבל הרבה הכוונה וטיפים לגבי השימוש באביזרים השונים.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

מי שממיין דווקא כן מזיין

המלצות סקס

מי שממיין דווקא כן מזיין המלצות סקס - מי שממיין דווקא כן מזיין
thatladydoctor

כאשר היינו צעירים יותר אמרו לנו מי שממיין לא מזיין. המשפט הזה אולי היה נכון בזמנו, אבל כיום אנחנו יודעים שהוא לא ממש נכון. אפשר להיות בררנים ולחפש רק את הנערות הטובות ביותר, וכן לזיין…

איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל

המלצות סקס

איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל המלצות סקס - איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל
thatladydoctor

ישראל התפרסמה בעולם בנסיבות שונות. השם ישראל בעולם מעורר אסוציאציות שונות, חלקן שליליות ומבוססות על סטראוטיפים, דעות קודמות ושיח של שנאה. וחלקן חיוביות ומבוססות על עובדות. למשל ישראל ידועה בעולם בזכות חברות ההייטק המתקדמות שלה,…

סקס גם בגיל השלישי

המלצות סקס

סקס גם בגיל השלישי המלצות סקס - סקס גם בגיל השלישי
thatladydoctor

אנו נוטים לחשוב על סקס כעל פעילות של הדור הצעיר, אך המחקרים מראים כי פעילות מינית טובה בכל גיל. סקס תורם לבריאות הפיזית והנפשית. אך יחד עם זאת איננו יכולים להיות אדישים לכך כי בגיל…