סקס גם בגיל השלישי

מספר מילים

305

קטגוריה: המלצות סקס

סקס גם בגיל השלישי

המלצות סקס - סקס גם בגיל השלישי

אנו נוטים לחשוב על סקס כעל פעילות של הדור הצעיר, אך המחקרים מראים כי פעילות מינית טובה בכל גיל. סקס תורם לבריאות הפיזית והנפשית. אך יחד עם זאת איננו יכולים להיות אדישים לכך כי בגיל השלישי קיימים קשיים שונים הפוגעים ביחסי המין התקינים. אך שלא יהיו לכם ספקות, רבים מהמבקרים בדירות דיסקרטיות בחיפה הם גברים בגיל השלישי.

מיניות חשובה בכל גיל ואינה נעלמת עם הזקנה. בניגוד לסטראוטיפים גם אנשים מבוגרים זקוקים לאהבה ומערכות יחסים אינטימיות. אך כדאי להבין כי מיניות ואינטימיות אינה מתבטאת דווקא ביחסי מין וחדירה.

מה מפריע ליחסי מין בגיל השלישי

גם גברים וגם נשים סובלים מהפרעות בתפקוד המיני. בעיות המתחילות להתעורר כבר בגילאי 40-50. אצל הגברים הבעיה השכיחה ביותר היא אין אונות. ישנן סיבות שונות לבעיה, כמו למשל בעיית הסכרת, אך גם בעיות אחרות. חשוב לדעת כי ישנם טיפולים שיכולים לעזור, אך חשוב לפנות לאורולוג ולהבין מה גורם לבעיה.

ומה לגבי הנשים? הנשים עוברות שינויים הורמונליים, בעיקר ירידה ברמות האסטרוגן. הירידה בהורמון גורמת ליובש בנרתיק, דבר המוביל לכאבים בעת קיום יחסי המין.

גם נשים וגם גברים יכולים לחוות פגיעה בחשק המיני.

זה לא רק הפיזיולוגיה האנושית

אנו נוטים לחשוב שהפגיעה ביחסי היא אך ורק תוצאה של שינויים פיזיולוגיים טבעיים בגוף האדם, אך גם אלמנטים נפשיים יכולים להשפיע לרעה על הפעילות המינית בגיל מבוגר.

זוגות רבים חווים ירידה בחשק המיני הנובעת מכך שהם נמצאים במערכת יחסים ארוכת שנים. גם אם מערכת היחסים תקינה, באופן טבעי ישנה ירידה של החשק במהלך השנים. בני הזוג צריכים לעבוד קשה על מנת לשמר את החשק המיני, עליהם תמיד לחדש וליצור עניין. רצוי לא להגיע למצב של הפסקה מוחלטת של הפעילות המינית, יהיה מאתגר מאוד לשקם מצב שכזה.

סיבה נוספת יכולה להיות פטירה של בני זוג, דבר שיכול להתרחש בגיל מבוגר. אלו שעברו פטירה של בני זוג מתקשים לבסס קשר זוגי מחדש.

עוד דבר שחשוב לזכור הוא שהאנשים שנמצאים היום בגיל מבוגר לא נחשפו לחינוך מיני כפי שנחשף אליו הדור הצעיר. הם סובלים מהרבה חוסר מודעות בנושא.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

מי שממיין דווקא כן מזיין

המלצות סקס

מי שממיין דווקא כן מזיין המלצות סקס - מי שממיין דווקא כן מזיין
thatladydoctor

כאשר היינו צעירים יותר אמרו לנו מי שממיין לא מזיין. המשפט הזה אולי היה נכון בזמנו, אבל כיום אנחנו יודעים שהוא לא ממש נכון. אפשר להיות בררנים ולחפש רק את הנערות הטובות ביותר, וכן לזיין…

איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל

המלצות סקס

איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל המלצות סקס - איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל
thatladydoctor

ישראל התפרסמה בעולם בנסיבות שונות. השם ישראל בעולם מעורר אסוציאציות שונות, חלקן שליליות ומבוססות על סטראוטיפים, דעות קודמות ושיח של שנאה. וחלקן חיוביות ומבוססות על עובדות. למשל ישראל ידועה בעולם בזכות חברות ההייטק המתקדמות שלה,…

שפרו את הזיונים עם צעצועי סקס

המלצות סקס

שפרו את הזיונים עם צעצועי סקס המלצות סקס - שפרו את הזיונים עם צעצועי סקס
thatladydoctor

יש הנרתעים מכך שמדברים על שיפור חיי המין. לכאורה זה אולי מרמז שיש לכם בעיה… אבל תרגעו, לא בזה מדובר. תמיד יש מקום לשיפור, ואיננו רוצים להטיל ספק בביצועים שלכם. העניין הוא שסקס יכול להפוך…