"סגנון החיים של סווינגר: האם זה בשבילך?"

מספר מילים

281

קטגוריה: המלצות סקס

"סגנון החיים של סווינגר: האם זה בשבילך?"

המלצות סקס - "סגנון החיים של סווינגר: האם זה בשבילך?"

סווינגרים הם זוגות ורווקים העוסקים בפעילויות אינטימיות עם מבוגרים אחרים בהסכמה. סווינגינג קיים כבר עשרות שנים, אבל בשנים האחרונות הוא ראה זינוק בפופולריות. יש אנשים שנמשכים לסגנון החיים של הסווינגרים בגלל תחושת החופש וההרפתקה שהוא מביא. אבל האם זו הבחירה הנכונה לכולם?

יחסי סווינגר מבוססים על תקשורת פתוחה ואמון. נדנדה אינה רמאות; מדובר בחקירת תשוקות מיניות בהסכמת בן הזוג. סווינגינג עוסק בחוויות מיניות בטוחות עם אחרים, מבלי לסכן את האמון בין בני הזוג. זה יכול גם לבנות קשרים חזקים יותר בין בני זוג.

סקס אינטרנט-אתר מומלץ
יש זוגות שנהנים מהאישור והאימות שמגיעים עם הידיעה שבני זוגם מוצאים אותם מושכים. סווינגינג עוסק גם בגילוי ביטחון עצמי והערכת סקס בתוך מערכת יחסים כמשהו כיפי, ולא הכרחי. פתיחות וכנות יכולה לעזור לטפח אמון בין בני זוג שמתנדנדים.

נדנדה יכולה להיות לא מונוגמית או מונוגמית. סווינגרים לא מונוגמיים לא מרגישים כבולים למערכת היחסים שלהם ויכולים לחקור אינטימיות מחוצה לה. סווינגרים מונוגמיים לא מרגישים צורך לסטות ממערכת היחסים שלהם ויכולים ליהנות מהריגוש של אינטימיות עם מישהו אחר תוך ידיעה שאין סיכון ביצירת מערכת יחסים מחוץ לשלהם.

סווינגינג לא מתאים לכל אחד. להיות פתוח וכנה עם השותף שלך הוא המפתח לחוויה מוצלחת באורח החיים. אם יש חוסר אמון בין בני זוג או אם קנאה וחוסר ביטחון נוכחים, מערכת היחסים לא יכול להיות מוכן להתנדנד.

לפני שאתם עושים את הצעד, חשוב לחשוב היטב על הדינמיקה של מערכת היחסים. שוחחו על ציפיות וגבולות, כאשר שני בני הזוג מסכימים למטרה הסופית של החוויה. מועדוני סווינגרס רבים ומשאבים מקוונים מציעים תמיכה לזוגות השוקלים להיכנס לסגנון החיים.

אורח החיים המתנדנד יכול להביא כיף והתרגשות לזוגות שמרגישים בנוח ובטוחים במערכת היחסים שלהם. אבל זה לא צריך להיות קל ראש והוא לא עבור כולם. בסופו של דבר, מדובר בהחלטה אישית ששני בני הזוג צריכים לחשוב עליה היטב.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

"העולם הסודי של נערות ליווי"

המלצות סקס

"העולם הסודי של נערות ליווי" המלצות סקס - "העולם הסודי של נערות ליווי"
thatladydoctor

בעולם של היום, נערות ליווי מתבוננות ברמה מסוימת של עניין וסקרנות. ממה שהם לובשים ועד איך הם מתקשרים עם לקוחות, יש מסתורין מסוים שגורם למקצוע הזה להתבלט מהקהל. אבל בין הזוהר והפיתוי של המקצוע, יש…

"לכן צריך לשפר את החינוך המיני"

המלצות סקס

"לכן צריך לשפר את החינוך המיני" המלצות סקס - "לכן צריך לשפר את החינוך המיני"
thatladydoctor

חינוך מיני הוא חלק מהותי מהחיים. הוא נועד לספק לצעירים את המידע והייעוץ הדרושים להם כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי מין ומערכות יחסים, ולהגן עליהם מפני סיכונים ונזקים פוטנציאליים. למרבה הצער, במדינות רבות בעולם, החינוך…

"לחוות את הקסם של רמת גן ההומה של ישראל"

המלצות סקס

"לחוות את הקסם של רמת גן ההומה של ישראל" המלצות סקס - "לחוות את הקסם של רמת גן ההומה של ישראל"
thatladydoctor

רמת גן, הממוקמת במדינת ישראל בארה"ב, היא עיר שוקקת ואנרגטית עם אטרקציות מעניינות, מסעדות מהשורה הראשונה וחוויות תרבותיות מדהימות. [1] יעד תוסס זה מציע משהו לכל אחד והוא מקום תיירותי פופולרי באזור. בעיר רמת גן…