מי שממיין דווקא כן מזיין

מספר מילים

304

קטגוריה: המלצות סקס

מי שממיין דווקא כן מזיין

המלצות סקס - מי שממיין דווקא כן מזיין

כאשר היינו צעירים יותר אמרו לנו מי שממיין לא מזיין. המשפט הזה אולי היה נכון בזמנו, אבל כיום אנחנו יודעים שהוא לא ממש נכון. אפשר להיות בררנים ולחפש רק את הנערות הטובות ביותר, וכן לזיין ואפילו הרבה. פשוט צריך לדעת איפה לחפש אותן.

כל הגברים אוהבים סקס, אבל חלקנו בררנים לגבי בנות הזוג שאנו מכניסים למיטה. אולי זו צפייה מרובה בסרטי פורנו שגרמה לנו לפתח סטנדרטים גבוהים. אנחנו מחפשים את הגוף המושלם.

לכל גבר יש את הצורה שבה הוא אוהב את הגוף, את הגודל של השדיים, את הישבן, את השיער ואת הכוס. אבל שאתם הולכים למועדון אתם אולי אוהבים את הגוף של הבחורה שרוקדת לידכם, רק הפרצוף מרתיע אתכם. ולאחרת יש פרצוף חמוד, אבל ציצי קטן מידי… ואם סוף סוף מצאתם מישהי, פתאום במיטה אתם תגלו שיש לה כוס שעיר מידי… ככה באמת אי אפשר לזיין.

אבל מה לעשות כאשר יש לכם סטנדרטים גבוהים? האם אתם יכולים למצוא את אותן נערות מושלמות שכמעט לא קיימות בשום מקום, ובכל זאת לזיין. או שפשוט תחלמו על נערות מושלמות שאף פעם לא תפגשו?

נערות כבקשתכם

 

אם יש לכם סטנדרטים גבוהים, יש עבורכם פתרון. כיום גברים רבים מבלים עם נערות ליווי בקריות, וכאן באמת אפשר למצוא את הנערות המושלמות שעליהן אתם חולמים. כמובן שאישה היא לא רק המראה הפיזי, יש עוד הרבה מעבר. אבל השאלות הללו רלוונטיות כאשר אתם מחפשים בנות זוג. אם מדובר אך ורק בזיונים, באמת שאין צורך לחפש אחר דברים אחרים מלבד המראה החיצוני.

נערות הליווי הן בדיוק כמו הנערות שהתרגלתם לראות בסרטי הפורנו, גם במראה וגם בגישה. יש להן גוף סקסי שאותו הן מטפחות. כאן תוכלו למצוא את כל אותם ישבנים חלומיים ושדיים מושלמים. ומבחינת הגישה, הן אוהבות סקס בדיוק כמוכם. הן משוחררות ובעלות ראש פתוח.

ומה. שמצחיק זה שיותר קל למצוא בחורה מושלמת, מאשר לעשות פשרה. אתם תעבדו קשה בשביל לתפוס בחורה במועדון ובמקרה הטוב היא תהיה 80% הטעם שלכם. ואילו כאן זה מגיע בקלות וזה 100% הטעם שלכם.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

איך להכיר נערות ליווי

המלצות סקס

איך להכיר נערות ליווי המלצות סקס - איך להכיר נערות ליווי
thatladydoctor

נערת ליווי, המכונה גם באנגלית בשם CALL GIRL, היא אישה המציעה שירותי מין תמורת תשלום שבמרבית יהיה במזומן. היא אינה מועסקת בדירה דיסקרטית או במכון ליווי או עיסוי ובדרך כלל עובדת עם סוכנות או משרד…

(לא) עוד בוקר שגרתי

המלצות סקס

(לא) עוד בוקר שגרתי המלצות סקס - (לא) עוד בוקר שגרתי
thatladydoctor

זה היה עוד ביקור שגרתי בדירות דיסקרטיות בבת ים. הפעם הייתה זו מישל, כוסית שלא מהעולם הזה. היא הזמינה אותי להיכנס ואמרה לי להתיישב על הכיסא של חדר השינה. היא נכנסה לחדר השירותים והתעכבה שם.…

איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל

המלצות סקס

איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל המלצות סקס - איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל
thatladydoctor

ישראל התפרסמה בעולם בנסיבות שונות. השם ישראל בעולם מעורר אסוציאציות שונות, חלקן שליליות ומבוססות על סטראוטיפים, דעות קודמות ושיח של שנאה. וחלקן חיוביות ומבוססות על עובדות. למשל ישראל ידועה בעולם בזכות חברות ההייטק המתקדמות שלה,…