מה לעשות כאשר אינך מרוצה מחיי המין שלך

מספר מילים

334

קטגוריה: המלצות סקס

מה לעשות כאשר אינך מרוצה מחיי המין שלך

המלצות סקס - מה לעשות כאשר אינך מרוצה מחיי המין שלך

אם אתה לא מרוצה מחיי המין שלך, זה יכול להזיק למערכת היחסים שלך ולבריאות הנפשית שלך. אם אתה מרגיש לא מסופק, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשפר את חיי המין שלך ולהחזיר את הסיפוק. 

1. דברו על זה. תקשורת היא הבסיס לכל מערכת יחסים יציבה, והיא אינה שונה כשמדובר במין. שוחח עם בן זוגך כדי להבין טוב יותר את שורש הבעיה. האם אתה מרגיש מרוחק מבן זוגך? האם אתם לא מרגישים מחוברים רגשית באותה מידה? האם למישהו מכם יש צרכים מסוימים שאינם נענים? פתחו את קווי התקשורת והיו כנים אחד עם השני. 

2. חקור דברים חדשים. התנסות בתנוחות או פעילויות סקס חדשות יכולה לא רק להיות מרגשת, אלא יכולה לעזור לשמור על הניצוץ בחיים ולפתוח נתיבים חדשים של חקירה עבור שניכם. עשיית דברים חדשים יכולה לקרב ביניכם כמו גם להחיות את חיי המין שלכם. 

3. קחו הפסקות מיניות. זה נורמלי ובריא לקחת הפסקות ממין אם אתה מרגיש לא מסופק. לקיחת פסק זמן ממין יכולה להיות דרך מצוינת להבין מה השתבש ולהתחבר מחדש עם בן / בת הזוג שלך. במהלך תקופה זו, התמקדו בעשיית דברים משותפים שאינם כרוכים בסקס, כגון הליכה לסרט, טיול או ניסיון תחביב חדש. 

4. היו יצירתיים. הקדישו זמן לעצמכם ולבן זוגכם להתמקד אך ורק בחיבור מחדש ובסיפוק מיני. בואו עם רשימה של דברים קינקיים לעשות יחד, להדגיש משחק מקדים, או אפילו לנסות כמה הלבשה תחתונה סקסית. במקום לשים את כל הפוקוס על אורגזמה, לנסות להתחבר עם השותף שלך פיזית ורגשית. 

5. פנו לעזרה. אולי הבעיה מורכבת מכדי לפתור לבד. אם זה המקרה, שקול לדבר עם מטפל כדי לעזור להגיע לשורש הבעיה. מטפל יכול לשמש גם כמרחב ניטרלי שבו גם אתה וגם בת זוגך יכולים להביע את עצמכם ללא שיפוטיות. 
ואם שום דבר לא עוזר, פשוט בוא אל דירות דיסקרטיות באשקלון
לא משנה מה תבחרו לעשות, זכרו שחשוב לשמור על דיאלוג פתוח עם בן הזוג שלכם ולסמוך ולכבד אחד את השני. ניהול חיי מין מספקים דורש מאמץ משני הצדדים, וחשוב שתעבדו יחד כצוות כדי להחזיר את הסיפוק שמגיע לשניכם.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

המלצות סקס

​ המלצות סקס - ​
thatladydoctor

נערות ליווי: הצצה מעמיקה לעולם השירותים הנלווים נערות ליווי, מונח הקשור לעתים קרובות לזנות או צורה בלתי חוקית של עבודת מין, הוא למעשה מקצוע שחורג מהקונוטציות השליליות הללו. בעוד שהתפיסה הכללית של נערות ליווי עדיין…

כוכבות פורנו: מבט מקרוב לעולם הבידור למבוגרים

המלצות סקס

כוכבות פורנו: מבט מקרוב לעולם הבידור למבוגרים המלצות סקס - כוכבות פורנו: מבט מקרוב לעולם הבידור למבוגרים
thatladydoctor

תעשיית הפורנו היא עסק של מיליארד דולר שממשיך לרתק ולקטב את החברה. מראשיתה כסרטי אייל מחתרתיים ועד לנגישות הנרחבת כיום דרך האינטרנט, הפורנוגרפיה עברה דרך ארוכה מבחינת הפקה, איכות וקבלה. ובחוד החנית של התעשייה השנויה…

רמת גן: האב המודרני של ישראל

המלצות סקס

רמת גן: האב המודרני של ישראל המלצות סקס - רמת גן: האב המודרני של ישראל
thatladydoctor

כעיר השנייה בגודלה בישראל, רמת גן מאפילה לעתים קרובות על שכנתה הסואנת, תל אביב. עם זאת, עיר צומחת זו היא התגלמות המודרניות והקדמה, מה שהופך אותה ליעד פופולרי עבור תיירים ומקומיים כאחד. מהבניינים רבי הקומות…