(לא) עוד בוקר שגרתי

מספר מילים

337

קטגוריה: המלצות סקס

(לא) עוד בוקר שגרתי

המלצות סקס - (לא) עוד בוקר שגרתי

זה היה עוד ביקור שגרתי בדירות דיסקרטיות בתל אביב. הפעם הייתה זו מישל, כוסית שלא מהעולם הזה. היא הזמינה אותי להיכנס ואמרה לי להתיישב על הכיסא של חדר השינה. היא נכנסה לחדר השירותים והתעכבה שם. בינתיים הורדתי את הבגדים ונשארתי בתחתונים.

אחרי מספר דקות היא נכסה לחדר עם טייץ רשת שקוף שחשף את ישבנה המקועקע וחזייה שחורה שהחזיקה את זוג הפומלות. היא התכופפה מולי כאשר היא מלטפת את רגלי והתחלתי להרגיש את ההתרגשות שלי עולה. היא אמרה לי לתת לה לעשות את העבודה ולשים את הידיים מאחור. החזקתי בכיסא והיא הפשילה את תחתוניי.

הזין שלי הזדקר במלואו והיא מייד אחזה אותו בידיה ובחנה אותו. היא החלה לעסות אותו ובמהרה הכניסה אותו לפה. היא הסתכלה אל תוך עיני כאשר היא מלקקת לי את הזין כמו סוכריה טעימה.

אחרי כמה דקות היא התיישבה עליי והחלה לקפץ בקלילות ולשפשף את הזין שלי כנגד גופה. אך עדיין לא הייתה חדירה. בשלב זה לא יכולתי להתאפק ושלחתי את ידיי לעבר החזייה ותלשתי אותה. הרגשתי את שדיה השופעים ויכולתי להריח את שערה.

הרגשתי שאני חייב לחדור. תפסתי אותה והצמדתי אותה לקיר. היא הניחה את ידיה על הקיר שמאחוריה וקימרה את את גופה. ואני אחזתי בשתי שדייה והתחלתי להחליק אותם על פני תוך כדי נשיקות וליקוקים של פטמתה הזקורה.

הרמתי את רגלה השמאלית, וכל בעמידה כאשר היא נשענת על הקיר חדרתי אל תוך הכוס הלוהט שלה. אחזתי בשערה והסתכלנו זה לזו ישר בעיניים. נהניתי לשמוע את גניחותיה. אחרי כמה דקות עברנו למיטה. נשכבתי והיא התיישבה על הזין שלי. היא נשענה קדימה והשדיים שלה היו ממש מול פניי. לשוני השתרבבה לעבר פטמתה. השדיים התנדנדו כמו זוג פעמונים ורמת החרמנות שלי הייתה מטורפת.

רציתי קצת יותר שליטה ולכן שיניתי תנוחה. הושבתי אותה על ברכיה, ומשכתי בשערה אחורנית. וכל כאשר היא יושבת עם ברכיה אחורית ורגליה מפושקות לאחור, התחלתי לחדור. ידי אחזו לפתו את ידיה בחוזקה והתחלתי לתת לה חזק.

ברגע מסוים דחפתי אותה קדימה. הזין שלי החליק החוצה, אבל ניצלתי את ההזדמנות בשביל לתת לה בתחת. המיטה כולה התנדנדה והצעקות שלה היו מטורפות. השפיך שלי התחיל לטפטף ולהשפריץ, גמרתי לה בפנים. המשכתי לזיין עד כמה שיכולתי להחזיק את הזקפה.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

איך להכיר נערות ליווי

המלצות סקס

איך להכיר נערות ליווי המלצות סקס - איך להכיר נערות ליווי
thatladydoctor

נערת ליווי, המכונה גם באנגלית בשם CALL GIRL, היא אישה המציעה שירותי מין תמורת תשלום שבמרבית יהיה במזומן. היא אינה מועסקת בדירה דיסקרטית או במכון ליווי או עיסוי ובדרך כלל עובדת עם סוכנות או משרד…

מי שממיין דווקא כן מזיין

המלצות סקס

מי שממיין דווקא כן מזיין המלצות סקס - מי שממיין דווקא כן מזיין
thatladydoctor

כאשר היינו צעירים יותר אמרו לנו מי שממיין לא מזיין. המשפט הזה אולי היה נכון בזמנו, אבל כיום אנחנו יודעים שהוא לא ממש נכון. אפשר להיות בררנים ולחפש רק את הנערות הטובות ביותר, וכן לזיין…

איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל

המלצות סקס

איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל המלצות סקס - איכות וסטנדרטים גבוהים אצל נערות הליווי בישראל
thatladydoctor

ישראל התפרסמה בעולם בנסיבות שונות. השם ישראל בעולם מעורר אסוציאציות שונות, חלקן שליליות ומבוססות על סטראוטיפים, דעות קודמות ושיח של שנאה. וחלקן חיוביות ומבוססות על עובדות. למשל ישראל ידועה בעולם בזכות חברות ההייטק המתקדמות שלה,…