(לא) עוד בוקר שגרתי

מספר מילים

337

קטגוריה: המלצות סקס

(לא) עוד בוקר שגרתי

המלצות סקס - (לא) עוד בוקר שגרתי

זה היה עוד ביקור שגרתי בדירות דיסקרטיות בתל אביב. הפעם הייתה זו מישל, כוסית שלא מהעולם הזה. היא הזמינה אותי להיכנס ואמרה לי להתיישב על הכיסא של חדר השינה. היא נכנסה לחדר השירותים והתעכבה שם. בינתיים הורדתי את הבגדים ונשארתי בתחתונים.

אחרי מספר דקות היא נכסה לחדר עם טייץ רשת שקוף שחשף את ישבנה המקועקע וחזייה שחורה שהחזיקה את זוג הפומלות. היא התכופפה מולי כאשר היא מלטפת את רגלי והתחלתי להרגיש את ההתרגשות שלי עולה. היא אמרה לי לתת לה לעשות את העבודה ולשים את הידיים מאחור. החזקתי בכיסא והיא הפשילה את תחתוניי.

הזין שלי הזדקר במלואו והיא מייד אחזה אותו בידיה ובחנה אותו. היא החלה לעסות אותו ובמהרה הכניסה אותו לפה. היא הסתכלה אל תוך עיני כאשר היא מלקקת לי את הזין כמו סוכריה טעימה.

אחרי כמה דקות היא התיישבה עליי והחלה לקפץ בקלילות ולשפשף את הזין שלי כנגד גופה. אך עדיין לא הייתה חדירה. בשלב זה לא יכולתי להתאפק ושלחתי את ידיי לעבר החזייה ותלשתי אותה. הרגשתי את שדיה השופעים ויכולתי להריח את שערה.

הרגשתי שאני חייב לחדור. תפסתי אותה והצמדתי אותה לקיר. היא הניחה את ידיה על הקיר שמאחוריה וקימרה את את גופה. ואני אחזתי בשתי שדייה והתחלתי להחליק אותם על פני תוך כדי נשיקות וליקוקים של פטמתה הזקורה.

הרמתי את רגלה השמאלית, וכל בעמידה כאשר היא נשענת על הקיר חדרתי אל תוך הכוס הלוהט שלה. אחזתי בשערה והסתכלנו זה לזו ישר בעיניים. נהניתי לשמוע את גניחותיה. אחרי כמה דקות עברנו למיטה. נשכבתי והיא התיישבה על הזין שלי. היא נשענה קדימה והשדיים שלה היו ממש מול פניי. לשוני השתרבבה לעבר פטמתה. השדיים התנדנדו כמו זוג פעמונים ורמת החרמנות שלי הייתה מטורפת.

רציתי קצת יותר שליטה ולכן שיניתי תנוחה. הושבתי אותה על ברכיה, ומשכתי בשערה אחורנית. וכל כאשר היא יושבת עם ברכיה אחורית ורגליה מפושקות לאחור, התחלתי לחדור. ידי אחזו לפתו את ידיה בחוזקה והתחלתי לתת לה חזק.

ברגע מסוים דחפתי אותה קדימה. הזין שלי החליק החוצה, אבל ניצלתי את ההזדמנות בשביל לתת לה בתחת. המיטה כולה התנדנדה והצעקות שלה היו מטורפות. השפיך שלי התחיל לטפטף ולהשפריץ, גמרתי לה בפנים. המשכתי לזיין עד כמה שיכולתי להחזיק את הזקפה.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

האנטומיה הגברית: הבנת מורכבות הזקפה

המלצות סקס

האנטומיה הגברית: הבנת מורכבות הזקפה המלצות סקס - האנטומיה הגברית: הבנת מורכבות הזקפה
thatladydoctor

זקפה היא מונח המשמש לעתים קרובות כדי להתייחס להגדלה והתקשות של הפין הגברי. זהו היבט קריטי של בריאות מינית גברית וממלא תפקיד חיוני ביחסי מין ורבייה. עם זאת, למרות שכיחותו וחשיבותו, לאנשים רבים עדיין יש…

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: הבנת ההיסטוריה, הסטריאוטיפים והמציאות

המלצות סקס

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: הבנת ההיסטוריה, הסטריאוטיפים והמציאות המלצות סקס - לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: הבנת ההיסטוריה, הסטריאוטיפים והמציאות
thatladydoctor

כשמדובר בתעשיית המין, אחד המקצועות השנויים ביותר במחלוקת וסטיגמות הוא זה של נערת ליווי. נשים אלה, המקבלות תשלום עבור חברתן ושירותיהן, היו מושא לוויכוחים אינסופיים, שיפוטים מוסריים וסטריאוטיפים. עם זאת, המציאות של המקצוע שלהם הוא…

גלו את העיר התוססת תל אביב בישראל

המלצות סקס

גלו את העיר התוססת תל אביב בישראל המלצות סקס - גלו את העיר התוססת תל אביב בישראל
thatladydoctor

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם על חוף הים התיכון של ישראל. זוהי העיר השנייה המאוכלסת ביותר במדינה, אחרי ירושלים, ומכונה לעתים קרובות המרכז התרבותי, הכלכלי והטכנולוגי של…