טנטרה: פרקטיקה דתית עתיקה של רוחניות

מספר מילים

399

קטגוריה: המלצות סקס

טנטרה: פרקטיקה דתית עתיקה של רוחניות

המלצות סקס - טנטרה: פרקטיקה דתית עתיקה של רוחניות

טנטרה, תרגול רוחני עתיק שמקורו בהודו, מחזיק באמונה שניתן לחוות את האלוהי בפעילויות ובמערכות היחסים האנושיות הארציות ביותר. טנטרה המכונה גם "מדע האושר", היא מסורת רוחנית המבקשת ללכת מעבר לעולם החומרי אל ממלכת הנפש. מטרתו היא לחוות את הנוכחות האלוהית בכל חוויית חיים, להוריד את הרוחניות אל האדמה, ובסופו של דבר להפוך את החיים הרגילים למשהו עמוק ומשמעותי יותר.

אתר מומלץ-https://www.starsxxx.com/
הטנטרה מושרשת עמוק בפילוסופיות של הינדואיזם, בודהיזם וג'ייניזם. זה כולל מגוון של תרגולים, כולל יוגה, מדיטציה, פעילויות טקסיות, ושימוש בצמחי מרפא כדרך להתחבר עם העולם הרוחני. טנטרה נגזרת מהמילה שיזוף בסנסקריט, שמשמעותה "לארוג", היא פרקטיקה דתית המבקשת להתאים את העוסקים בה לאנרגיה קוסמית, ולאפשר להם להתאחד עם היקום ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

הטנטרה רואה בגוף מקדש קדוש. מאמינים כי על ידי שימוש בגוף כמרכז הכלכלי של האנרגיה העולמית, אדם יכול לשנות את שדה כוח החיים שלו ולשחרר פוטנציאל רוחני. התרגול מעודד את המתרגלים לחגוג את גופם ולראות בתוך הצורה הפיזית את הפוטנציאל לבטא את האלוהי. הרעיון הוא לנוע דרך חוויות המאפשרות לאדם לגשת לרמות תודעה גבוהות יותר.

טנטרה לעיתים קרובות אינה מובנת כפרקטיקה מינית, בעיקר בשל התמקדותה ביחסים אינטימיים. עם זאת, פעילות מינית אינה דרישה של טנטרה. במקום זאת, טנטרה מדגישה יצירה ושמירה על קשר ממריץ בין שני אנשים כאמצעי להתחבר לכוחו האמיתי של שדה כוח החיים.

הדרך הטנטרית מתמקדת במה שנקרא "פראנה" או כוח חיים. פראנה היא אנרגיה ראשונית והיא חיונית לבריאות הגוף ולצמיחה רוחנית. פראנה נחווית כצ'י או קי בפרקטיקות רוחניות מזרחיות אחרות. כדי לתרגל טנטרה, יש להתחיל בהבנת העקרונות הבסיסיים של הפראנה.

הטנטרה תופסת את היקום במונחים של אנרגיות זכריות ונקביות, שיווה ושאקטי, ורואה בחיבור של שני כוחות אלה חיוני להשגת אושר. תרגול הטנטרה מתמקד אפוא באיחוד שתי האנרגיות הללו כדי להביא לידי ביטוי את העצמי הפנימי ואת הפוטנציאל שלו.

טנטרה ידועה בהתמקדות שלה באינטימיות פיזית, אם כי זה רק חלק מהתרגול. זוהי חקירה של דואליות, המתאחדת כדי להגשים וליצור. לעתים קרובות, פעילויות טנטרה מתמקדות בטיפוח הנשימה, קשר עין ומגע על מנת להגביר את המודעות של כל אדם לאחר ולעצמו. מתרגלים מציעים שברגע שהנשימה מסונכרנת עם בן הזוג, האנרגיה שנוצרת יכולה לפתוח קשרים פנימיים רבי עוצמה, שעליהם נכתבו מיתוסים רבים על טנטרה.

טנטרה כוללת צורות רבות ופרספקטיבות מולטימדיה. זהו נוהג עתיק שנחקר לעומק והתפתח למנהגים ואמונות רבים. זוהי צורה עדינה אך עוצמתית של תודעה גבוהה יותר והיא מדגישה את חשיבות החיבור הרוחני בתוך חוויה פיזית. טנטרה היא תרגול שיסודו נמצא בליבת התרגולים הרוחניים המזרחיים. זה עומד כאישור לכך שהמסתורין העמוק ביותר של החיים נמצא בתוך עצמך ובתוך כל חוויה.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

מדוע סווינגינג הופך פופולרי יותר: סקירה כללית

המלצות סקס

מדוע סווינגינג הופך פופולרי יותר: סקירה כללית המלצות סקס - מדוע סווינגינג הופך פופולרי יותר: סקירה כללית
thatladydoctor

כשאנשים חושבים על המילה "סווינגרים", תמונות של מסיבות פרועות ופעילויות לא חוקיות עולות לעתים קרובות בראש. אבל המציאות של אורח החיים שונה לגמרי. סווינגינג, או החלפת בני זוג בהסכמה בין זוגות, הופכת יותר ויותר פופולרית…

נערות ליווי – מציאת ההתאמה המושלמת לכל אירוע

המלצות סקס

נערות ליווי – מציאת ההתאמה המושלמת לכל אירוע המלצות סקס - נערות ליווי – מציאת ההתאמה המושלמת לכל אירוע
thatladydoctor

בעולם של היום, נערות ליווי הופכות לבחירה פופולרית יותר ויותר עבור אלה המעוניינים להוסיף קצת תבלין ותחכום למעורבות החברתית שלהם. בין אם אתם מחפשים בן לוויה מקצועי לבילוי לילי בעיר או מישהו שיצטרף אליכם לאירוע…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין

המלצות סקס

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין המלצות סקס - המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין
thatladydoctor

סקס יכול להיות חוויה מהנה ומתגמלת להפליא, והוא חיוני לכל זוג - הן פיזית והן רגשית. עם זאת, לפעמים זה יכול להרגיש כמו אותה שגרה ישנה. אם אתם מחפשים להחליף אותו בחדר השינה ולחקור דרכים…