טנטרה: דרך רוחנית עתיקה למחפשים מודרניים

מספר מילים

301

קטגוריה: המלצות סקס

טנטרה: דרך רוחנית עתיקה למחפשים מודרניים

המלצות סקס - טנטרה: דרך רוחנית עתיקה למחפשים מודרניים

טנטרה היא דרך רוחנית עתיקה שצוברת פופולריות בשנים האחרונות, הן במזרח והן במערב. זהו נתיב של גילוי עצמי, צמיחה אישית והבנה של אמיתות, אנרגיות וקשרים אוניברסליים. זה הרבה יותר מאשר תרגול מיני, אם כי ניתן להשתמש בו כדי לשפר את היחסים ולהתקרב לבן הזוג.

שורשיה של הטנטרה נעוצים במסורות הודיות עתיקות, בעיקר במסורת הוודית. זוהי מערכת מגוונת של מנהגים ואמונות שהתפתחו במשך אלפי שנים. תרגול הטנטרה מבוסס על האמונה שכולנו מחוברים ושמין ורוחניות קשורים זה בזה.

המלצה sexclub18.net
בבסיסה, טנטרה עוסקת בפיתוח מודעות ובסופו של דבר בחוויה של חיבור גדול יותר לאלוהי. מדובר בהעמקת ההבנה של האנרגיה הזורמת דרך כל החיים, ופיתוח היכולת להשתמש באנרגיה זו כדי לרפא, להרחיב את התודעה ולחוות חוויה מלאה יותר של החיים.

מתרגלי טנטרה בדרך כלל מבינים ומכירים בחשיבות מחזורי הטבע והקוסמוס. מאמינים ששימוש בתרגולי טנטרה יכול להביא אדם נוסף להיערכות עם האנרגיות, המחזורים והמקצבים של היקום. המטרה היא למצוא איזון, הרמוניה ושמחת חיים.

תרגול הטנטרה כולל תנוחות פיזיות, עבודת נשימה, מדיטציה, יוגה, הדמיה ומגע מודע. כל התרגולים הללו נועדו לפתוח את נתיבי האנרגיה העדינים ולטפח קשר עמוק עם האלוהי.

הפילוסופיה הטנטרית בוחנת היבטים רבים של החיים, כולל מיניות, מערכות יחסים, הנפש ורוחניות. היא מבקשת להביא את כל היבטי החיים לאיזון והרמוניה. זה כולל כבוד וקבלה לכל האנשים ולכל צורות החיים.

טנטרה שונה עבור כל אדם וניתן להתאים אותה לכל אורח חיים. ניתן לתרגל אותה בגלוי או באופן פרטי, והיא נחשבת לחוויה אישית.

ישנן דרכים רבות ושונות לגשת לטנטרה, בהתאם למטרות הספציפיות של המתרגל. כמה תרגולים נפוצים כוללים עבודת נשימה, שירה, מדיטציה, ויזואליזציה, תרגול אסאנה (תנוחות) ומגע מודע. מתרגלים יכולים גם לשלב טקס וטקס, כגון שריפת מרווה, קריסטלים וקטורת.

תרגול טנטרה יכול להיות כלי רב עוצמה לריפוי, הרחבת התודעה וחוויית חיים מלאה יותר. היא מבקשת להביא את כל היבטי החיים לאיזון והרמוניה. טנטרה היא דרך רוחנית עתיקה שצוברת פופולריות בשנים האחרונות, והיא דרך נהדרת עבור המחפשים המודרניים לחקור את הרוחניות שלהם.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

מדוע סווינגינג הופך פופולרי יותר: סקירה כללית

המלצות סקס

מדוע סווינגינג הופך פופולרי יותר: סקירה כללית המלצות סקס - מדוע סווינגינג הופך פופולרי יותר: סקירה כללית
thatladydoctor

כשאנשים חושבים על המילה "סווינגרים", תמונות של מסיבות פרועות ופעילויות לא חוקיות עולות לעתים קרובות בראש. אבל המציאות של אורח החיים שונה לגמרי. סווינגינג, או החלפת בני זוג בהסכמה בין זוגות, הופכת יותר ויותר פופולרית…

נערות ליווי – מציאת ההתאמה המושלמת לכל אירוע

המלצות סקס

נערות ליווי – מציאת ההתאמה המושלמת לכל אירוע המלצות סקס - נערות ליווי – מציאת ההתאמה המושלמת לכל אירוע
thatladydoctor

בעולם של היום, נערות ליווי הופכות לבחירה פופולרית יותר ויותר עבור אלה המעוניינים להוסיף קצת תבלין ותחכום למעורבות החברתית שלהם. בין אם אתם מחפשים בן לוויה מקצועי לבילוי לילי בעיר או מישהו שיצטרף אליכם לאירוע…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין

המלצות סקס

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין המלצות סקס - המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין
thatladydoctor

סקס יכול להיות חוויה מהנה ומתגמלת להפליא, והוא חיוני לכל זוג - הן פיזית והן רגשית. עם זאת, לפעמים זה יכול להרגיש כמו אותה שגרה ישנה. אם אתם מחפשים להחליף אותו בחדר השינה ולחקור דרכים…