"אוננות: הפעילות הבריאה ולעתים קרובות לא מוערכת"

מספר מילים

259

קטגוריה: המלצות סקס

"אוננות: הפעילות הבריאה ולעתים קרובות לא מוערכת"

המלצות סקס - "אוננות: הפעילות הבריאה ולעתים קרובות לא מוערכת"

אוננות היא פעולה של סיפוק עצמי על ידי גירוי איברי המין של עצמך. זוהי התנהגות בריאה לחלוטין ונורמינלית שלעתים קרובות מתעלמים ממנה ולא מדברים עליה מספיק בחברה של ימינו. אוננות היא היבט חשוב של בריאות מינית שלא צריך להיות אפוף סטיגמות שליליות ותפיסות שגויות. לא רק שזה מקור של הנאה, אבל זה יכול גם להיות מועיל למדי לרווחה הכללית של האדם.

אנשים מכל הגילאים, המינים והנטיות המיניות עוסקים באוננות. סקר שנערך על ידי מכון קינסי מצא כי כמעט 95% מהגברים ו-89% מהנשים אוננו בשלב כלשהו בחייהם. אוננות נמצאה כמפחיתה את רמות הלחץ ומשפרת את הריכוז, תוך שהיא גם צורה של חקירה עצמית וביטוי מיני. אנשים רבים מסוגלים ללמוד יותר על מה שהם אוהבים ולא אוהבים באמצעות חקירה עצמית וניסויים.

מלבד השפעות חיוביות, יש גם הרבה אמונות מיושנות ושגויות לגבי אוננות שיכולות להזיק. האחת היא שזה חטא או סימן לאופי גרוע. זה פשוט לא נכון. בנוסף, אוננות אינה מובילה לבעיות בריאות פיזיות או נפשיות, וגם אינה מובילה להתמכרות. אוננות אינה מפחיתה את החשק המיני במערכת היחסים העיקרית של האדם וגם אינה מבריחה שותפים פוטנציאליים לחיים.

עם זאת, אוננות באופן קבוע מדי או לתקופה ארוכה יותר של זמן עלולה להפריע למערכות יחסים בריאות, עבודה או היבטים חשובים אחרים בחייו של אדם. חשוב להיות מודעים לכמות הזמן המושקע באוננות, מכיוון שזה יכול להיגרם על ידי בעיות בסיסיות שיש לטפל בהן.

בסך הכל, אוננות היא מעשה נורמלי ובריא מאוד. זהו סוג של ביטוי מיני שיכול לעזור למישהו לחקור וללמוד יותר על הגוף שלהם ועל עצמם. המצדדים מציעים לשלב זמן לאונן בבטחה ובאחריות בשגרה השבועית. פעילות חיובית ומועילה זו לא צריכה להיות משהו להתבייש בו או להישפט עליו.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

"העולם הסודי של נערות ליווי"

המלצות סקס

"העולם הסודי של נערות ליווי" המלצות סקס - "העולם הסודי של נערות ליווי"
thatladydoctor

בעולם של היום, נערות ליווי מתבוננות ברמה מסוימת של עניין וסקרנות. ממה שהם לובשים ועד איך הם מתקשרים עם לקוחות, יש מסתורין מסוים שגורם למקצוע הזה להתבלט מהקהל. אבל בין הזוהר והפיתוי של המקצוע, יש…

"לכן צריך לשפר את החינוך המיני"

המלצות סקס

"לכן צריך לשפר את החינוך המיני" המלצות סקס - "לכן צריך לשפר את החינוך המיני"
thatladydoctor

חינוך מיני הוא חלק מהותי מהחיים. הוא נועד לספק לצעירים את המידע והייעוץ הדרושים להם כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי מין ומערכות יחסים, ולהגן עליהם מפני סיכונים ונזקים פוטנציאליים. למרבה הצער, במדינות רבות בעולם, החינוך…

"לחוות את הקסם של רמת גן ההומה של ישראל"

המלצות סקס

"לחוות את הקסם של רמת גן ההומה של ישראל" המלצות סקס - "לחוות את הקסם של רמת גן ההומה של ישראל"
thatladydoctor

רמת גן, הממוקמת במדינת ישראל בארה"ב, היא עיר שוקקת ואנרגטית עם אטרקציות מעניינות, מסעדות מהשורה הראשונה וחוויות תרבותיות מדהימות. [1] יעד תוסס זה מציע משהו לכל אחד והוא מקום תיירותי פופולרי באזור. בעיר רמת גן…