"אוננות: הפעילות הבריאה ולעתים קרובות לא מוערכת"

מספר מילים

259

קטגוריה: המלצות סקס

"אוננות: הפעילות הבריאה ולעתים קרובות לא מוערכת"

המלצות סקס - "אוננות: הפעילות הבריאה ולעתים קרובות לא מוערכת"

אוננות היא פעולה של סיפוק עצמי על ידי גירוי איברי המין של עצמך. זוהי התנהגות בריאה לחלוטין ונורמינלית שלעתים קרובות מתעלמים ממנה ולא מדברים עליה מספיק בחברה של ימינו. אוננות היא היבט חשוב של בריאות מינית שלא צריך להיות אפוף סטיגמות שליליות ותפיסות שגויות. לא רק שזה מקור של הנאה, אבל זה יכול גם להיות מועיל למדי לרווחה הכללית של האדם.

אנשים מכל הגילאים, המינים והנטיות המיניות עוסקים באוננות. סקר שנערך על ידי מכון קינסי מצא כי כמעט 95% מהגברים ו-89% מהנשים אוננו בשלב כלשהו בחייהם. אוננות נמצאה כמפחיתה את רמות הלחץ ומשפרת את הריכוז, תוך שהיא גם צורה של חקירה עצמית וביטוי מיני. אנשים רבים מסוגלים ללמוד יותר על מה שהם אוהבים ולא אוהבים באמצעות חקירה עצמית וניסויים.

מלבד השפעות חיוביות, יש גם הרבה אמונות מיושנות ושגויות לגבי אוננות שיכולות להזיק. האחת היא שזה חטא או סימן לאופי גרוע. זה פשוט לא נכון. בנוסף, אוננות אינה מובילה לבעיות בריאות פיזיות או נפשיות, וגם אינה מובילה להתמכרות. אוננות אינה מפחיתה את החשק המיני במערכת היחסים העיקרית של האדם וגם אינה מבריחה שותפים פוטנציאליים לחיים.

עם זאת, אוננות באופן קבוע מדי או לתקופה ארוכה יותר של זמן עלולה להפריע למערכות יחסים בריאות, עבודה או היבטים חשובים אחרים בחייו של אדם. חשוב להיות מודעים לכמות הזמן המושקע באוננות, מכיוון שזה יכול להיגרם על ידי בעיות בסיסיות שיש לטפל בהן.

בסך הכל, אוננות היא מעשה נורמלי ובריא מאוד. זהו סוג של ביטוי מיני שיכול לעזור למישהו לחקור וללמוד יותר על הגוף שלהם ועל עצמם. המצדדים מציעים לשלב זמן לאונן בבטחה ובאחריות בשגרה השבועית. פעילות חיובית ומועילה זו לא צריכה להיות משהו להתבייש בו או להישפט עליו.

thatladydoctor

ליידי דוקטור - עוד מאמרים בשבילך

נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ועכשווית

המלצות סקס

נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ועכשווית המלצות סקס - נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ועכשווית
thatladydoctor

נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או עובדות מין, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. מתרבויות עתיקות ועד לעידן המודרני, הקיום והביקוש לחברות מקצועית נותרו קבועים. עם זאת, תפקידם ותיאורם בחברה היו שנויים במחלוקת…

המדריך האולטימטיבי לתכנון מסיבת רווקים בלתי נשכחת

המלצות סקס

המדריך האולטימטיבי לתכנון מסיבת רווקים בלתי נשכחת המלצות סקס - המדריך האולטימטיבי לתכנון מסיבת רווקים בלתי נשכחת
thatladydoctor

מסיבת רווקים היא חגיגה של ימי הרווקות האחרונים של הגבר לפני שהוא עושה את הקפיצה לנישואין. זהו טקס מעבר שמלא בזיכרונות, צחוק ולפעמים קצת שובבות. בתור הגבר הטוב ביותר, זו האחריות שלך לתכנן מסיבת רווקים…

המלצות סקס

​ המלצות סקס - ​
thatladydoctor

נערות ליווי: הצצה מעמיקה לעולם השירותים הנלווים נערות ליווי, מונח הקשור לעתים קרובות לזנות או צורה בלתי חוקית של עבודת מין, הוא למעשה מקצוע שחורג מהקונוטציות השליליות הללו. בעוד שהתפיסה הכללית של נערות ליווי עדיין…